Nauka języka angielskiego dla dzieci w Zgierzu

Fabryka Języka to szkoła języka angielskiego dla dzieci, w której nie ma miejsca na nudę! Oferujemy zajęcia oparte na certyfikowanych metodach, dostosowanych do potrzeb uczniów z różnych kategorii wiekowych. 

Organizujemy zarówno zajęcia angielskiego dla dzieci i młodzieży, jak i kursy matematyki mentalnej, dzięki którym dzieci łatwiej uczą się języków obcych i nabywają wiedzę z innych przedmiotów szkolnych, a także rozwiązują w pamięci skomplikowane działania i szybciej przetwarzają informacje.

Nasza wykwalifikowana kadra dba o dobre relacje z uczniami i wspaniałą atmosferę podczas zajęć. Nie zapomina jednak o głównym celu – rozwoju kompetencji językowych. Dlatego stale monitorujemy postępy, dopasowując działania do aktualnych potrzeb dzieci.

Angielski dla dzieci w Zgierzu? Zapraszamy do Fabryki Języka!

Nauka angielskiego – nasza oferta

W ofercie naszej szkoły języka angielskiego w Zgierzu znajdziesz:

– zróżnicowane kursy języka angielskiego dostosowane do poziomu uczniów

angielski dla najmłodszych

angielski dla młodzieży

– kursy łączące naukę języka angielskiego z rozwojem innych kompetencji

– zajęcia przygotowujące do egzaminów

kursy matematyki mentalnej wspierające rozwój intelektualny i poznawczy dzieci

Dowiedz się więcej o poszczególnych kursach, jakie oferujemy dla naszych uczniów w Zgierzu, zapoznając się ze szczegółowymi informacjami w zakładce „Kursy”.

Dlaczego warto postawić na Fabrykę Języka w Zgierzu?

Fabryka Języka to renomowana szkoła angielskiego, wyróżniająca się unikalną ofertą kursów dostosowanych do wieku, potrzeb i poziomu uczniów. Od przeszło dekady uczymy języka angielskiego dzieci i młodzież, korzystając z doświadczenia wykwalifikowanych lektorów. Nasze zajęcia opierają się na sprawdzonych i skutecznych metodach nauczania, kładąc szczególny nacisk na rozwój praktycznych umiejętności językowych. W Fabryce Języka zapewniamy kameralne grupy, co sprzyja dobrej atmosferze i tworzy komfortowe warunki do nauki angielskiego.

Oferujemy także bezpłatne zajęcia próbne, które umożliwiają zapoznanie się z naszymi metodami nauczania przed zapisaniem się na kurs. Osoby chętne zapraszamy do odwiedzenia również naszych oddziałów w Łodzi, Ozorkowie  i Zgierzu. Przede wszystkim jednak zachęcamy do przejrzenia naszej oferty. Sprawdź, jak Twoje dziecko może skutecznie uczyć się języka angielskiego!

Nasze kursy

Metody nauczania

Celem Fabryki Języka jest prowadzenie zajęć w taki sposób, by uczniowie przychodzili na nie z przyjemnością. Pragniemy rozbudzić w  dzieciach miłość do angielskiego – bez względu na to, ile mają lat. Pamiętamy również, że w nauce liczy się efekt. Dlatego skutecznie przygotowujemy dzieci do egzaminów (CAMBRIDGE i PTE General), dbając o wysoki standard prowadzonych kursów.

Wdrażamy nasze autorskie oraz licencjonowane metody nauczania. Stawiamy na rozmowę i praktyczne podejście do komunikowania się w języku angielskim – wszystko to podczas dynamicznych i pełnych humoru lekcji. 

Nasza wykwalifikowana kadra dba o efektywność nauki, jak również komfort i poczucie bezpieczeństwa u każdego z uczniów.