Angielski dla uczniów szkół średnich w Ozorkowie

Szykujesz się do matury i boisz się, że sam nie dasz rady? A może jesteś uczniem szkoły średniej i chcesz już teraz zadbać o swój rozwój językowy? Jeśli tak – dobrze trafiłeś. Mamy coś dla Ciebie.

W trakcie naszego kursu:

  • Utrwalisz i wzbogacisz słownictwo oraz znajomość struktur leksykalno-gramatycznych
  • zaczniesz mówić, wprawisz się w odgrywaniu ról, opisywaniu obrazków i prowadzeniu luźnych dyskusji
  • Poznasz skuteczne techniki egzaminacyjne, które pomogą Ci sprawniej rozwiązywać zadania egzaminacyjne taki jak np. czytanie ze zrozumieniem, słuchanie
  • Usystematyzujesz zasady tworzenia wypowiedzi pisemnych takich jak np. email, wpis na blogu, artykuły, listy, rozprawki
Teens

Częstotliwość spotkań - 1x45 min. / tydzień
Liczba zajęć w tym roku - 35 lekcji

Teens SUCCESS

Częstotliwość spotkań - 2x 45 min./ tydzień
Liczba zajęć w tym roku - 70 lekcji

Liczba osób w grupie:

5-8

ZAPISY

na kurs angielskiego dla szkół średnich

Dlaczego warto się do nas zapisać?

  • Zadania egzaminacyjne przestaną być takie straszne!

Niezależnie od tego czy szykujesz się do matury na poziomie podstawowym czy rozszerzonym uporządkujemy i uzupełnimy Twoją wiedzę. Zapoznamy Cię ze strukturą matury oraz technikami egzaminacyjnych, które ułatwią Ci pracę. Pracujemy na podręcznikach dedykowanych maturzystom, dzięki którym utrwalisz wiedzę poprzez systematyczne wykonywanie wszystkich wymaganych zadań maturalnych.

  • Pomożemy Ci pozbyć się tremy przed egzaminem ustnym!

Kładziemy duży nacisk na komunikację. Rozwijamy umiejętność uzasadniania swoich odpowiedzi, odgrywania ról, opis ilustracji oraz umiejętność prowadzenia dyskusji. Dzięki systematycznej pracy, oraz gruntownym omówieniu wszystkich bloków tematycznych poczujesz się pewniej.

  • Zajmą się Tobą eksperci!

Zajęcia są prowadzone przez lektorów specjalizujących się w przygotowywaniu do egzaminów. Pomogą ci usystematyzować wiedzę i rozwiązać Twoje problemy językowe. W razie różnych wątpliwości możesz się zawsze do nich zwrócić o pomoc.

ZAPISY NA ZAJĘCIA Z ANGIELSKIEGO DLA SZKÓŁ ŚREDNICH