Exam Focus - Angielski dla
młodzieży (13-19 lat)

Szykujesz się do egzaminu i boisz się, że sam nie dasz rady? A może jesteś uczniem szkoły średniej i chcesz już teraz zadbać o swój rozwój językowy? Jeśli tak – dobrze trafiłeś. Mamy coś dla Ciebie.

W trakcie naszego kursu:

  • Utrwalisz i wzbogacisz słownictwo oraz znajomość struktur leksykalno-gramatycznych
  • zaczniesz mówić, wprawisz się w odgrywaniu ról, opisywaniu obrazków i prowadzeniu luźnych dyskusji
  • Poznasz skuteczne techniki egzaminacyjne, które pomogą Ci sprawniej rozwiązywać zadania egzaminacyjne taki jak np. czytanie ze zrozumieniem, słuchanie
  • Usystematyzujesz zasady tworzenia wypowiedzi pisemnych takich jak np. email, wpis na blogu, artykuły, listy, rozprawki
Szczegóły

Częstotliwość spotkań - 2x60 min. / tydzień
60 godzin lekcyjnych

Liczba osób w grupie:

6-10

ZAPISY

na kurs Exam Focus dla uczniów szkół średnich

Dlaczego warto się do nas zapisać?

  • Zdobędziesz kompleksowe przygotowanie do egzaminów językowych!

Nasze kursy przygotowują do egzaminów Cambridge tj. First, Advanced oraz egzaminów PTE General. Dzięki temu, że  jesteśmy Akredytowanym Centrum Egzaminacyjnym PTE General oraz Oficjalnym Centrum Przygotowującym do egzaminów Cambridge,  możesz zdawać te egzaminy w naszej szkole!

  • Pomożemy Ci pozbyć się tremy przed egzaminem ustnym!

Kładziemy duży nacisk na komunikację. Rozwijamy umiejętność uzasadniania swoich odpowiedzi, odgrywania ról, opis ilustracji oraz umiejętność prowadzenia dyskusji. Dzięki systematycznej pracy, oraz omówieniu najpopularniejszych bloków tematycznych poczujesz się pewniej.

  • Zajmą się Tobą eksperci!

Zajęcia są prowadzone przez lektorów specjalizujących się w przygotowywaniu do egzaminów. Pomogą ci usystematyzować wiedzę i rozwiązać Twoje problemy językowe. W razie różnych wątpliwości możesz się zawsze do nich zwrócić o pomoc.

ZAPISY NA ZAJĘCIA Z ANGIELSKIEGO DLA SZKÓŁ ŚREDNICH