Kurs języka angielskiego - Metoda Edward's League

Metoda Edward’s League to kolejna fantastyczna ścieżka językowa, którą proponujemy po kursie Savvy Ed. Bogaty materiał, fantastyczna aplikacja i lekcje nasycone językiem angielskim gwarantują nie tylko świetną zabawę, ale również realne efekty i nowe, praktyczne umiejętności.

W Edward’s League kontynuujemy skuteczne metody, które stosujemy podczas kursów angielskiego Teddy Eddie oraz Savvy Ed.

Podczas kursu Edward’s League stawiamy przede wszystkim na:

  • bogato wyposażone Pakiety Edukacyjne dla uczniów
  • efektywną naukę w świetnej atmosferze 
  • zadania, które pozwalają przyswajać wiedzę w sposób systematyczny i zorganizowany

Jednocześnie zaskakujemy świeżutkimi i oryginalnymi konceptami dostosowanymi do danej grupy wiekowej i poziomu językowego.

Budujemy w uczniach poczucie odpowiedzialności za naukę, postępy i zdobywanie wiedzy. Robimy to poprzez stałe wsparcie lektora, który zawsze udziela informacji zwrotnej i stosuje innowacyjne techniki, np. „łapanie ogonów” (catch the tail technique), „odpakowywanie lekcji” (unboxing the lesson) czy „filozofię zupy powtórkowej” (revision soup philosophy).

Dlaczego Edward's League?

Każdy aspekt metody Edward’s League, każda lekcja i ćwiczenie zostały szczegółowo przemyślane i zaplanowane tak, aby uczeń stopniowo nabywał wiedzę i umiejętności. Nie pozwalamy sobie na zboczenie z obranego kursu! Równocześnie w Edward’s League stawiamy na niezależność kursanta, uwzględniamy jego talenty i predyspozycje. Na tym etapie ważna jest dla nas świadoma nauka, realne, a przy tym ambitne cele i stała weryfikacja – próba odpowiedzi na pytania, dlaczego i po co to robimy.

Dlaczego warto zapisać dziecko na nasz kurs języka angielskiego w Fabryce Języka?

Nasi podopieczni, dzięki starannie zaplanowanym doświadczeniom językowym, są w stanie bez nadmiernego wysiłku opanować naprawdę obszerny i trudny materiał, często nieosiągalny dla ich rówieśników. Jest to możliwe, ponieważ szczegółowo planujemy każdą lekcję oraz bazujemy na systemowych i regularnych powtórkach. Na skuteczność metody wpływają ponadto systemy szkoleń, wsparcia i monitoringu lektorów.

Kurs przygotowuje do międzynarodowych egzaminów Cambridge, zawiera materiał wymagany do A2 Key oraz B1 Preliminary oraz wspiera w szlifowaniu wszystkich umiejętności egzaminacyjnych.

Z drugiej strony przyświeca nam jasno sprecyzowany cel – komunikacja!

Ważne, aby uczeń mówił bez oporów i chętnie komunikował się w języku angielskim. Stawiamy przede wszystkim na realne, praktyczne umiejętności, które przydadzą się w codziennym życiu.