Małgorzata Szaflarska-Gil
Założycielka, dyrektor zarządzająca

Jest pasjonatką rozwoju i udoskonalania wszystkiego dookoła.
Jej misją jest zapewnienie swoim klientom edukacji na najwyższym poziomie, a pracownikom wymarzonego miejsca pracy.
W wolnym czasie uwielbia uczyć się nowych rzeczy, czytać książki oraz odkrywać nowe miejsca.

Milena Dopierała
Manager Wykonawczy

Każde zadanie musi być dopięte na ostatni guzik, bo wnikliwe oko Mileny wychwyci każde niedoskonałości. Jej życzliwość i serdeczne nastawienie do klienta budzi zaufanie nie tylko naszych kursantów, ale i osób podejmujących z nami współpracę. Na jej pomoc można liczyć w każdej sytuacji. Obowiązkowość Mileny powoduje większe zaangażowanie całego zespołu!

Agnieszka Michałowska
Główny Metodyk

Wolny czas spędza podróżując i czytając kryminały - najlepiej w zaciszu ogrodu lub przed kominkiem. Jej marzeniem jest zamieszkanie we własnym domu. Praca sprawia jej dużo satysfakcji. Cieszy się, że może rozwijać się zawodowo i spędzać czas w gronie świetnych ludzi.

Żaneta Chmielecka
Koordynator Metodyczny

Jej pasją jest czytanie książek i długie spacery. Marzy o podróżach. Lubi swoją pracę, bo nie jest monotonna, pozwala również na obserwowanie efektów, w postaci postępów uczniów. Praca z dziećmi sprawia jej ogromną przyjemność. Przygotowane przez nią zajęcia cechuje niesamowita kreatywność.

Monika Domańska
Opiekun Klienta w Ozorkowie

Nasza specjalistka ds. obsługi klienta w naszym oddziale w Ozorkowie. Zawsze uśmiechnięta i pogodna, uwielbia pracę z klientem. Prywatnie pasjonuje się modą.

Karolina Gadomska
Opiekun Klienta w Zgierzu

Pracuje w biurze obsługi klienta w naszym oddziale w Zgierzu. Zawsze można na niej polegać. Jest sumienna i dokładna. Lubi, gdy dużo się dzieje. W wolnych chwilach uwielbia spędzać czas z rodziną. Kocha góry.

Paulina Janiak
Lektorka języka angielskiego

W wolnym czasie lubi czytać książki, gotować i spędzać miło czas ze swoją rodziną. Największym marzeniem Pauliny jest podróż po Stanach Zjednoczonych.

Agnieszka Izydorczyk-Nowacka
Lektor języka angielskiego

Nasza specjalistka od kursów przygotowujących do egzaminów Cambridge i Pearson PTE oraz kursów dla dorosłych. W wolnym czasie czyta, piecze pyszne ciasta oraz jeździ na rowerze.

Kaja Pruchniewska
Lektorka języka angielskiego

W wolnym czasie słucha muzyki, śpiewa, fotografuje aparatem analogowym. Kocha również stare filmy o wampirach. Pragnie jeździć po świecie i zwiedzać. Marzy o domku we Włoszech lub innym ciepłym miejscu.

Dariusz Owczarek
Lektor języka angielskiego

Uwielbia oglądać filmy na YouTube, interesuje się polityką amerykańską. W pracy z dziećmi docenia to, że nie jest nudna i może sam wiele nauczyć się od swoich uczniów.

Urszula Owczarek-Łuczak
Lektorka języka angielskiego

Prywatnie uwielbia muzykę poważną, kocha się śmiać i leniuchować. Jej marzeniem jest zobaczyć Machu Picchu. Lubi pracę za to, że nigdy nie jest nudno, a ona sama jest ciągle w ruchu

Weronika Osińska
Lektorka języka angielskiego

Lubi się rozwijać i nie lubi monotonii. Czas spędzony z uczniami dodaje jej energii. Wolny czas lubi spędzać na krótkich jednodniowych wyjazdach oraz treningach tanecznych.
Jej marzeniem jest wybudowanie domu, adoptowanie piesków ze schroniska i szybkie auto.

Oliwia Kluza
Lektor języka angielskiego

Jednym z jej największych marzeń jest podróż dookoła świata z podręcznym plecakiem. Choć najchętniej odwiedziłaby każdy zakamarek, to najbardziej ciągnie ją w azjatyckie rejony oraz tereny Bliskiego Wschodu. Tajlandia, Singapur, Japonia czy Zjednoczone Emiraty Arabskie to kraje, które chciałaby zobaczyć na własne oczy.

Katarzyna Kołodziejczak
Lektorka języka angielskiego

Nasza specjalistka od escape roomów i przygotowywania zagadek w języku angielskim. W wolnym czasie lubi piec ciasta i ciasteczka. Jej marzenie to posiadanie stadka owiec i kóz.

Anita Siubielska
Lektorka języka angielskiego

Lubi sobie stawiać i realizować nowe cele, a praca stwarza jej wiele takich możliwości. W wolnym czasie uprawia sport, czyta książki lub relaksuje się w ciszy. Jej największe marzenie - nauczyć się hiszpańskiego i dożyć spokojnej, szczęśliwej starości.

Marta Karlikowska
Lektorka języka angielskiego

Uwielbia uprawiać sport oraz uczyć się hiszpańskiego. Jej największym marzeniem, jest posiadanie mieszkania w Hiszpanii. Lubi swoją pracę, ponieważ dzięki niej czuje się lepiej.

Dominika Mucha
Lektorka języka angielskiego

W wolnym czasie lubi spotykać się ze znajomymi, podróżować, grać w gry. Jej największym marzeniem jest zamieszkanie w Kanadzie. Lubi swoją pracę, ponieważ jest ona związana z językiem angielskim, który studiuje. Przyjemność sprawia jej również kontakt z dziećmi.

Angelika Filipiak
Lektorka języka angielskiego

W wolnym czasie lubi spędzać czas z dziećmi i tworzyć różnego rodzaju arts and crafts oraz torty. Jej największym marzeniem jest zwiedzić świat. Lubi, gdy widać efekty tego, co robi. Dzieci chłoną naukę bardzo szybko - ich postępy przynoszą dużo satysfakcji.

Jakub Sobalski
Lektor języka angielskiego

Uwielbia podróżować, uczyć się historii i doświadczać nowych kultur. W wolnych chwilach gotuje, je, czyta i planuje nowe wyjazdy. Marzy o domku na Sycylii i dochodzie pasywnym, pozwalającym na realizację maksymy Dolce far niente. Cóż, może nie do końca niente, bo uczyć lubi i przestawać nie zamierza.

Sławomira Kania
Lektorka języka angielskiego

Uwielbia eksperymentować w kuchni, marzy żeby zrobić sobie tournee po Stanach Zjednoczonych. Dużą satysfakcję przynosi jej praca w przyjaznej i kreatywnej atmosferze.

Małgorzata Bartczak
Lektorka języka angielskiego

W wolnym czasie czyta. Rozpoczęła także przygodę z arytmetyką mentalną. Jej największym marzeniem jest, by jej dzieci wyrosły na zdrowe i szczęśliwe osoby, które zabiorą ją w podróż do Stanów Zjednoczonych. Lubi swoją pracę ponieważ dostrzega jej efekty oraz motywuje ją do większej kreatywności.