Kurs języka angielskiego dla dzieci w wieku 8-12 lat - Aktywny Angielski

Kurs Aktywny Angielski znacząco wyprzedza program nauczania w szkole podstawowej. Podczas nauki dziecko rozwija wszystkie niezbędne umiejętności językowe, takie jak: słuchanie, czytanie, pisanie, mówienie, które pozwolą mu zdać najważniejsze testy, w tym prestiżowe egzaminy Cambridge.

Na zajęciach wykorzystujemy różnorodne ćwiczenia komunikacyjne w ruchu, np. przy pomocy mat DYNAMIC EDUCATION. Dzięki nim nasze zajęcia nie ograniczają się do nudnego siedzenia w ławce. Uczniowie efektywnie przyswajają język angielski, dobrze się przy tym bawiąc.

  • Częstotliwość spotkań – 2x 60 min./ tydzień
  • Liczba zajęć w tym roku – 60 lekcji
  • Maksymalna liczba uczniów w grupie: 6-10
ZAPISZ DZIECKO NA KURS
ZAPISZ DZIECKO LEKCJĘ PRÓBNĄ

Dlaczego warto zapisać dziecko na kurs Aktywny Angielski?

  • Jesteśmy oficjalnym Centrum przygotowującym do egzaminów Cambridge. Dzięki temu nasi kursanci już od najmłodszych lat mają możliwość potwierdzenia swoich umiejętności oraz zdobycia międzynarodowych certyfikatów językowych.
  • Podczas kursu dziecko rozwija wszystkie niezbędne umiejętności językowe, takie jak: słuchanie, czytanie, pisanie, mówienie, które pozwolą mu bezproblemowo zdać egzaminy z angielskiego.
  • Przełamujemy barierę i nieśmiałość językową. Kładziemy duży nacisk na komunikację, pracę w parach i dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie dzieci w grupie miały możliwość swobodnej wypowiedzi. Na zajęciach posługujemy się w większości językiem angielskim, dzięki czemu uczniowie szybko zaczynają oswajać się z nowym słownictwem i zwrotami.
  • Wszyscy nasi lektorzy są odpowiednio przygotowani do pracy z dziećmi. Kładziemy bardzo duży nacisk na przyjazną atmosferę na zajęciach oraz budowanie więzi z dziećmi, co w konsekwencji przekłada się na ich sukcesy.
  • Dbamy, aby zajęcia były ciekawe, różnorodne i pełne aktywności. Wiemy, że nauka z należytą dawką zaangażowania i zabawy jest o 200% efektywniejsza – dostarczy dzieciom rozrywki i wiedzy w jednym.

Opinie o kursie Aktywny Angielski:

Patrycja Witek

mama Wiktora

“Myślę, że szkoła działa bardzo fajnie. Panuje tu ciepła atmosfera. Dzieci doskonale rozwijają swój warsztat i umiejętności językowe. Każdy problem można skonsultować z nauczycielem prowadzącym.”
Katarzyna Światkiewicz

mama Kingi

“Bardzo mili lektorzy, a same zajęcia twórcze i inspirujące.”