Nasza historia

Nazywam się Małgorzata Szaflarska-Gil i 11 lat temu założyłam Fabrykę Języka.

Moja językowa podróż zaczęła się od nauczania w szkole państwowej. Od samego początku byłam zdruzgotana tym, że tak mało uwagi poświęca się komunikowaniu i praktycznemu podejściu do języka.

Szybko doszłam do wniosku, że chcę uczyć angielskiego na swoich zasadach. Otwierając własną szkołę, miałam niewielkie doświadczenie, ale za to dużo ambicji i chęci do rozwoju. Wraz z rozwojem Fabryki Języka, pojawiło się kilka przeszkód, które trzeba było pokonać. Udało się to dzięki pracy całego zespołu, który był ze mną od początku i darzył mnie ogromnym zaufaniem.

Misja Fabryki Języka

Naszym celem jest tworzenie miejsca, w którym ludzie będą chcieli się uczyć. Stawiamy na ambitne kursy, ciekawe materiały, a przede wszystkim – uśmiech naszych kursantów. Chcemy, aby rodzice, zostawiając u nas swojego malucha, zostali z nami na dłużej. Obserwowanie rozwoju naszych kursantów, tych starszych i tych młodszych, sprawia nam największą przyjemność. Z czasem udało się nam powiększyć naszą działalność o nowy budynek w Ozorkowie oraz oddział w Zgierzu i w Łodzi. Dało nam to jeszcze więcej zapału do działania, ponieważ uważamy, że czyste i świeże miejsce – to czysty i świeży umysł.

Fabryka Języka to szkoła, w której zmieniamy podejście do edukacji – to nasz cel od samego początku. Uważamy, że sztywne siedzenie w ławkach i uczenie się na pamięć miliona zwrotów – nigdy nie zastąpi rozmowy i praktycznego podejścia do komunikowania się.

Maluchom chcemy pokazać język angielski w taki sposób, by nie istniały dla nich żadne bariery językowe, a starszych zachęcić do mówienia, żeby swoją wiedzę przekłuwali w dialog. Pozwoli to naszym kursantom na efektywną naukę języka, która z czasem przerodzi się w naturalną umiejętność.

Nasze kursy

Metody nauczania

Celem Fabryki Języka jest prowadzenie zajęć w taki sposób, by uczniowie przychodzili na nie z przyjemnością. Pragniemy rozbudzić w  dzieciach miłość do angielskiego – bez względu na to, ile mają lat. Pamiętamy również, że w nauce liczy się efekt. Dlatego skutecznie przygotowujemy dzieci do egzaminów (CAMBRIDGE i PTE General), dbając o wysoki standard prowadzonych kursów.

Wdrażamy nasze autorskie oraz licencjonowane metody nauczania. Stawiamy na rozmowę i praktyczne podejście do komunikowania się w języku angielskim – wszystko to podczas dynamicznych i pełnych humoru lekcji. 

Nasza wykwalifikowana kadra dba o efektywność nauki, jak również komfort i poczucie bezpieczeństwa u każdego z uczniów.