Angielski Teddy Eddie dla dzieci w wieku 3-7 lat

TEDDIE EDDIE to innowacyjny, licencjonowany kurs języka angielskiego. Bohaterem zajęć jest psotny miś Eddie, który prowadzi dzieci przez wszystkie lekcje w językowych zadaniach. Cechą charakterystyczną kursu jest dynamika i pełne humoru zabawy. Dzieci od pierwszych zajęć w komfortowych warunkach uczą się komunikować w języku angielskim.

Oficjalna strona właściciela metody Teddy Eddie: http://www.edubears.pl

Dlaczego warto zapisać dziecko na nasz kurs języka angielskiego?

Fabryka Języka istnieje od ponad 11 lat. Nasze sposoby nauczania to efekt pasji i doświadczenia. Teddy Eddy to licencjonowany kurs, który pozwoli Twojemu dziecku z radością i zapałem wejść do świata obcego języka. Stopniowo będzie poszerzać swój zakres słownictwa. Zacznie od śpiewania prostych piosenek, by z czasem komunikować się po angielsku za pomocą podstawowych zdań.

  • Koniec z nudą na zajęciach! Angielski jest fajny!

Zajęcia prowadzone są w formie ciągłych gier, zabaw i interaktywnych zadań, dzięki czemu dziecko nie odbiera ich jako nudny obowiązek, a myśli, że tylko się bawi. Tak skonstruowany kurs pozwala na wniesienie ogromu ambitnego materiału w życie malucha, bez poczucia nużącego obowiązku.

  • Dziecko poznaje 2000 słów!

Czy wiesz, że przeciętny Amerykanin używa 5000 słów? Dzięki metodzie Teddy Eddie dziecko poznaje pierwsze 2.000 słów  i jest gotowe na kolejny, bardziej zaawansowany etap nauki. Dodatkowo uczymy pełnych zdań, a nie pojedynczych słówek☺

  • Ponad 90% zajęć jest w języku angielskim

Już od pierwszych zajęć dajemy maluchowi możliwość osłuchania się z językiem obcym i zarazem zaszczepiamy w nim miłość do angielskiego.

  • Gwarantujemy skuteczność!
  • Małe grupy! Max 10 osobowe , a w przypadku grupy Teddy Eddie Start 8 osobowe zapewniają aktywny udział wszystkich dzieci
  • Zasady licencyjne stoją na straży wysokiego standardu realizacji kursów i odpowiedniego przygotowania nauczycieli.
  • Już ponad 30 000 dzieci w całej Polsce pracuje na tej metodzie! Dołącz do nas! Dzieci kochają Misia za niebanalne historyjki, dziecięcy humor i niezwykle rytmiczne piosenki. Rodzice cenią sobie profesjonalizm lektorów i ścisły kontakt z lektorem odnośnie postępów swojej pociechy☺
Dowiedz się więcej o metodzie Teddy EddieDowiedz się więcej

Czego Twoje dziecko nauczy się po kursie?

Opinie o kursie Teddy Eddie:

Paulina Fatyga

mama Marii

“Co mi się podoba? Uśmiech dziecka, kiedy wychodzi z zajęć i mówi, że było super.”
Elżbieta Walencka

mama Maurycego

“Synowi zajęcia się podobają. Są ciekawe, wesołe, różnorodne, bezstresowe. Dziecko chętnie się uczy. Tempo dostosowane do grupy, nie dyskryminuje osób, które niedawno przyłączyły do grupy. Plac zabaw to dodatkowa atrakcja. Hasło na wejście dodatkowo motywuje.”