Nauka języka angielskiego dla dzieci w Ozorkowie

Fabryka Języka to szkoła języka angielskiego dla dzieci, w której stawiamy na efektywną naukę i dobrą zabawę. Prowadzimy kreatywne zajęcia, oparte na certyfikowanych metodach, przygotowujemy do egzaminów oraz organizujemy kursy matematyki mentalnej.

Naszym zadaniem jest rozkochać dzieci w języku angielskim, dać im przestrzeń do rozwijania różnorodnych umiejętności, ekspresji i kreatywności. Umożliwia to wykwalifikowana kadra, przyjazny sposób prowadzenia zajęć, dostosowany do wieku, zainteresowań i możliwości najmłodszych.

Angielski dla dzieci w Ozorkowie to istna przygoda! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Nauka angielskiego – nasza oferta

W ofercie naszej szkoły języka angielskiego w Ozorkowie znajdziesz:

– zróżnicowane kursy języka angielskiego dostosowane do poziomu uczniów

angielski dla dzieci

angielski dla młodzieży

– kursy łączące naukę języka angielskiego z rozwojem innych kompetencji

– zajęcia przygotowujące do egzaminów

Dowiedz się więcej o poszczególnych kursach, jakie oferujemy dla naszych uczniów w Ozorkowie, zapoznając się ze szczegółowymi informacjami w zakładce „Kursy”.

Dlaczego warto postawić na Fabrykę Języka w Ozorkowie?

Fabryka Języka to jedyna w swoim rodzaju szkoła angielskiego, oferująca szeroki wybór kursów dostosowanych do wieku oraz poziomu uczniów i słuchaczy. Od ponad 10 lat uczymy języka angielskiego dzieci oraz młodzież. Metody nauczania, które stosujemy w naszej szkole, są efektywne i sprawdzone, a zajęcia prowadzą wykwalifikowani lektorzy. Komfortowe warunki do nauki angielskiego zapewniają również kameralne grupy. Dbamy o przyjazną atmosferę, która zachęca do swobodnej komunikacji oraz podnoszenia kompetencji językowych. Organizujemy bezpłatne zajęcia próbne. Dzięki nim poznasz nas lepiej jeszcze przed zapisaniem dziecka na kurs. Posiadamy szkoły językowe w Łodzi, Ozorkowie i Zgierzu. Poznaj szczegóły naszej oferty i dowiedz się, jak Twoje dzieci mogą skutecznie uczyć się języka angielskiego i wykorzystywać swoje umiejętności w praktyce!

Nasze kursy

Metody nauczania

Celem Fabryki Języka jest prowadzenie zajęć w taki sposób, by uczniowie przychodzili na nie z przyjemnością. Pragniemy rozbudzić w  dzieciach miłość do angielskiego – bez względu na to, ile mają lat. Pamiętamy również, że w nauce liczy się efekt. Dlatego skutecznie przygotowujemy dzieci do egzaminów (CAMBRIDGE i PTE General), dbając o wysoki standard prowadzonych kursów.

Wdrażamy nasze autorskie oraz licencjonowane metody nauczania. Stawiamy na rozmowę i praktyczne podejście do komunikowania się w języku angielskim – wszystko to podczas dynamicznych i pełnych humoru lekcji. 

Nasza wykwalifikowana kadra dba o efektywność nauki, jak również komfort i poczucie bezpieczeństwa u każdego z uczniów.