Nauka języka angielskiego dla dzieci w Łodzi

Fabryka Języka to szkoła języka angielskiego dla dzieci, w której w unikalny sposób łączymy naukę z zabawą. Organizujemy kursy bazujące na nowoczesnych, certyfikowanych metodach. Oprócz angielskiego, prowadzimy także zajęcia z matematyki mentalnej

Nasze lekcje angielskiego dla dzieci to nie tylko zajęcia edukacyjne, ale także przestrzeń do ekspresji, kreatywności i rozwijania różnorodnych umiejętności. Takie podejście, sprawdzone i efektywne kursy oraz wykwalifikowana kadra pozwalają zapewnić doskonałe efekty nauki. Oferujemy zróżnicowane kursy językowe, w ramach których nauka angielskiego dla dzieci staje się prawdziwą przygodą. Angielski dla dzieci w Łodzi? Zapraszamy do Fabryki Języka!

Nauka angielskiego – nasza oferta

W ofercie naszej szkoły języka angielskiego w Łodzi znajdziesz:

Dowiedz się więcej o poszczególnych kursach, jakie oferujemy dla naszych uczniów w Łodzi, zapoznając się ze szczegółowymi informacjami w zakładce „Kursy”.

Dlaczego warto postawić na Fabrykę Języka w Łodzi?

Fabryka Języka to jedyna w swoim rodzaju szkoła angielskiego, oferująca szeroki wybór kursów dostosowanych do wieku oraz poziomu uczniów i słuchaczy. Od ponad 10 lat uczymy języka angielskiego dzieci, młodzież oraz osoby dorosłe. Metody nauczania, które stosujemy w naszej szkole, są efektywne i sprawdzone, a zajęcia prowadzą wykwalifikowani lektorzy. Komfortowe warunki do nauki angielskiego zapewniają również kameralne grupy. Dbamy o przyjazną atmosferę, która zachęca do swobodnej komunikacji oraz podnoszenia kompetencji językowych. Organizujemy bezpłatne zajęcia próbne. Dzięki nim poznasz nas lepiej jeszcze przed zapisaniem się na kurs. Posiadamy placówki w Łodzi, Ozorkowie i Zgierzu. Poznaj szczegóły naszej oferty i dowiedz się, jak Twoje dzieci mogą skutecznie uczyć się języka angielskiego!

Nasze kursy

Metody nauczania

Celem Fabryki Języka jest prowadzenie zajęć w taki sposób, by uczniowie przychodzili na nie z przyjemnością. Pragniemy rozbudzić w  dzieciach miłość do angielskiego – bez względu na to, ile mają lat. Pamiętamy również, że w nauce liczy się efekt. Dlatego skutecznie przygotowujemy dzieci do egzaminów (CAMBRIDGE i PTE General), dbając o wysoki standard prowadzonych kursów.

Wdrażamy nasze autorskie oraz licencjonowane metody nauczania. Stawiamy na rozmowę i praktyczne podejście do komunikowania się w języku angielskim – wszystko to podczas dynamicznych i pełnych humoru lekcji. 

Nasza wykwalifikowana kadra dba o efektywność nauki, jak również komfort i poczucie bezpieczeństwa u każdego z uczniów.