Przygotowanie do egzaminów językowych

Liczba osób w grupie:

5-10

Pragniesz wyróżniać się na rynku pracy, a może jesteś studentem lub uczniem szkoły średniej i chcesz potwierdzić swoją znajomość języka angielskiego i zdobyć uznawany na całym świecie certyfikat? Zapraszamy do nas! Mamy dla Ciebie intensywne i ambitne kursy przygotowujące do egzaminów First, Advanced oraz PTE General. Poza tym już od wielu lat jesteśmy Akredytowanym Centrum Egzaminacyjnym PTE General, dzięki temu zdasz ten egzamin w naszej szkole!

W trakcie naszego kursu:

 • Utrwalisz i wzbogacisz słownictwo oraz znajomość struktur leksykalno-gramatycznych
 • Poprawisz płynność wypowiedzi ustnych
 • Poznasz skuteczne techniki egzaminacyjne, które pomogą Ci sprawniej rozwiązywać zadania egzaminacyjne taki jak np. czytanie ze zrozumieniem, słuchanie
 • Usystematyzujesz zasady tworzenia wypowiedzi pisemnych takich jak np. email, wpis na blogu, artykuły, listy, rozprawki
LICZBA ZAJĘĆ W ROKU

140 godzin lekcyjnych

LICZBA OSÓB W GRUPIE

4 – 8

CZAS TRWANIA ZAJĘĆ

2x 90 minut tygodniowo

ZAPISY

na przygotowania do egzaminów językowych

Dlaczego warto zdać międzynarodowy egzamin z języka angielskiego?

 •         Międzynarodowe certyfikaty uznawane na całym świecie zarówno przez uczelnie wyższe, pracodawców, jak również krajowe władze oświatowe wielu państw. Stanowią świadectwo ,potwierdzające opanowanie języka na określonym poziomie.
 •         Zdając egzamin międzynarodowy co najmniej  na poziomie B2 możesz uczyć  języka angielskiego w przedszkolu lub szkole podstawowej ( klasy 1-3) ( Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 17.04.2012 roku)
 • Są uznawane przez Urząd Służby Cywilnej jako potwierdzenie znajomości języka angielskiego – Rozporządzenie Prezesa Rady Ministrów z dnia 16.12.2009r. (Dz.U. 218, poz. 1695)

Dlaczego warto się zapisać właśnie do nas?

 • 100% zdawalność!

Od 2012 roku wszystkie osoby, które przystąpiły u nas do Egzaminu PTE General zdały go i to minimum na ocenę B

 • Intensywność kursu gwarancją sukcesu!

Duża częstotliwość zajęć zapewni Ci solidne przygotowanie i pewność siebie, która przełoży się na Twoje wyniki.

 • Przygotują Cię eksperci!

Zajęcia prowadzą specjaliści od certyfikatów językowych. Kursy przygotowujące do egzaminów First, PTE General oraz Advanced prowadzone są przez wykwalifikowane osoby z wieloletnim doświadczeniem w tym zakresie. Zawsze przygotowani, z profesjonalnym podejściem pomogą rozwiązać Twoje wszystkie problemy językowe.

 • Rozwiniesz wszystkie umiejętności wymagane na egzaminach!

Tematyka kursu jest ściśle związana z wymogami egzaminów. Bazujemy na podręcznikach i materiałach dedykowanym poszczególnym egzaminom, dzięki czemu rozwiniesz wszystkie umiejętności egzaminacyjne niezbędne do osiągnięcia wymarzonego wyniku.

ZAPISY NA PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINÓW