Kursy językowe angielskiego dla dzieci i młodzieży

W ramach oferty Fabryki Języka znajdziesz najlepsze kursy angielskiego, które pokazują, że nauka angielskiego nie musi być nudna. Naszą specjalnością jest angielski dla dzieci w formie zabawy. Podczas zajęć nasi uczniowie poszerzają swoje kompetencje językowe, spędzając czas w miłej atmosferze, sprzyjającej rozwojowi kreatywności. Dzięki temu nauka jest dla nich prawdziwą przyjemnością. 

Oprócz angielskiego, prowadzimy także zajęcia z matematyki mentalnej, która wspiera rozwój intelektualny dzieci, pomaga również w efektywniejszym nabywaniu kompetencji językowych.

Kursy dostosowane do wieku i poziomu

Posiadamy zróżnicowaną propozycję kursów dostosowanych do wieku uczniów. W naszej ofercie znajdziesz zarówno kursy angielskiego dla najmłodszych z misiem Teddy Eddie, dla dzieci znających już podstawy językowe SAVVY Ed, angielski dla młodzieży, jak również zajęcia Superminds, podczas których nauce angielskiego towarzyszy praca nad rozwojem umiejętności z innych dziedzin, m.in. matematyki mentalnej. Bez względu na to, czego poszukujesz, przemyślana oferta kursów Fabryki Językowej sprawia, że znajdziesz odpowiednią propozycję dla Twojego dziecka.

Jakie kursy oferujemy?

Każdy kurs angielskiego dla dzieci jest szczegółowo zaplanowany, sprawdzony i dostosowany do wieku oraz poziomu uczniów. Wszystkie lekcje języka angielskiego w ramach naszych kursów prowadzą wykwalifikowani lektorzy. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat programu i przebiegu danego kursu – kliknij na odpowiedni link, by przejść do podstrony z jego szczegółowym opisem. W naszej ofercie znajdziesz 5 kursów języka angielskiego dla dzieci i młodzieży.

Angielski dla dzieci 3-7 lat Teddy Eddie

Kurs angielskiego dla dzieci z misiem Teddy Eddie to propozycja dla najmłodszych, którzy w trakcie zajęć poznają podstawy języka. W trakcie zajęć naszym uczniom towarzyszy sympatyczny miś Eddie. Nauka w jego towarzystwie jest pełna radości.

Angielski dla dzieci w wieku 8-10 lat SAVVY Ed

Dzieciom, które znają już podstawy języka angielskiego lub ukończyły kurs Teddy Eddie, polecamy kurs języka angielskiego dla dzieci metodą SAVVY Ed. Mądry miś Ed pomaga dzieciom rozwijać ich kompetencje językowe oraz przygotować się do pierwszego egzaminu Cambridge.

Aktywny angielski dla uczniów w wieku 8-12 lat

Kto powiedział, że nauka musi zawsze odbywać się za biurkiem? Kurs angielskiego dla dzieci Aktywny angielski to propozycja pełna ciekawych aktywności i angażujących ćwiczeń, dzięki którym dzieci na pewno nie będą nudzić się na zajęciach.

Exam Focus – angielski dla młodzieży w wieku 13-19 lat

Kursy angielskiego dla młodzieży w naszej szkole nie tylko poszerzają umiejętności językowe, ale także pomagają przygotować się do egzaminów. W efekcie kursu Exam Focus uczniowie są gotowi przystąpić do egzaminów Cambridge First, Advanced oraz egzaminów PTE General.

Superminds Academy – matematyka mentalna dla uczniów 5-14 lat

Unikalny kurs angielskiego dla dzieci i młodzieży, w trakcie którego uczniowie rozwijają dodatkowe umiejętności. Wiedza zdobyta w trakcie nauki z Superminds Academy sprawia, że jest to również świetny kurs przygotowujący do egzaminu ósmoklasisty.

Metody nauczania

Celem Fabryki Języka jest prowadzenie zajęć w taki sposób, by uczniowie przychodzili na nie z przyjemnością. Pragniemy rozbudzić w  dzieciach miłość do angielskiego – bez względu na to, ile mają lat. Pamiętamy również, że w nauce liczy się efekt. Dlatego skutecznie przygotowujemy dzieci do egzaminów (CAMBRIDGE i PTE General), dbając o wysoki standard prowadzonych kursów.

Wdrażamy nasze autorskie oraz licencjonowane metody nauczania. Stawiamy na rozmowę i praktyczne podejście do komunikowania się w języku angielskim – wszystko to podczas dynamicznych i pełnych humoru lekcji. 

Nasza wykwalifikowana kadra dba o efektywność nauki, jak również komfort i poczucie bezpieczeństwa u każdego z uczniów.