Kurs języka angielskiego dla dzieci w wieku 8-10 lat - SAVVY Ed

Metoda Savvy Ed to licencjonowana ścieżka nauki angielskiego, którą uczeń w wieku od 8 do 10 lat może dojść aż do poziomu Young Learners  –  Flyers (poziom A2 wg Rady Europy). Skierowana do dzieci, które w przedszkolu uczestniczyły w kursach języka angielskiego. Stanowi ona kontynuację kursu Teddy Eddie. Na zajęcia mogą jednak uczęszczać również dzieci, które nie uczyły się wcześniej w naszej szkole.

Lekcje Savvy Ed pozwolą utrwalić poznane wcześniej wyrażenia, zdania i zwroty oraz przyswoić nowe, co przełoży się na płynność komunikacji w języku angielskim. Podczas trwania kursu, dzieci w wieku 8 lat zdają swój pierwszy egzamin CAMBRIDGE.

Oficjalna strona właściciela metody Savvy Ed: http://www.edubears.pl

Rodzaje kursów:

Nazwa kursu Częstotliwość spotkań Liczba lekcji w roku szkolnym
Savvy Ed 1 A 2×45 min. / tydzień 60 lekcji
Savvy Ed 1 B 2x 45 min./ tydzień 60 lekcji
Savvy Ed 1 2x 60 min/ tydzień 60 lekcji
Savvy Ed  2 2x 60 min/ tydzień 60 lekcji
Savvy Ed 3 2x 60 min/ tydzień 60 lekcji

Nie wiesz, który kurs będzie odpowiedni dla Twojego dziecka?

NAPISZ DO NAS, BY DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ!

Metoda Savvy Ed – jak uczymy?

W metodzie Savvy Ed przewodnikiem dzieci w anglojęzycznym świecie jest mądry miś Ed, który może podróżować, gdzie tylko chce, ponieważ mówi po angielsku. Komunikuje się z dziećmi za pomocą listów, wzbudzając u nich ciekawość świata poprzez snucie opowieści o nowych miejscach, które zwiedził. Dzieli się również ciekawostkami z różnych zakątków globu, dostosowanymi do wieku dzieci.

Nauka angielskiego dla dzieci metodą Savvy Ed, to także otwieranie okna na wiedzę o otaczającym świecie, pogłębianie znajomości różnych kultur i ciekawe, rozwijające spędzanie czasu. Nasze materiały zapewniają nie tylko odpowiednią liczbę słówek i ćwiczeń, ale także ważne, rozwijające dziecko treści.

Mimo, że tematy zajęć w stosunku do przedszkolnych są poważniejsze, nadal procesowi nauki języka na kursach Savvy Ed towarzyszy dobra zabawa!

Dlaczego warto zapisać dziecko na nasz kurs języka angielskiego?

Od ponad 11 lat organizujemy kursy języka angielskiego dla dzieci. Wyróżnia nas radosna atmosfera panująca na zajęciach oraz sprawdzone metody nauczania. Ich celem jest przygotowanie uczniów do egzaminów oraz przekazania umiejętności płynnego komunikowania się w języku angielskim.

Podczas kursu Savvy Ed dzieci uczą się budować nowe zdania, precyzyjnie wyrażać myśli po angielsku, z czasem rozwijają umiejętność czytania, pisania. Przygotowują się do rozwiązywania testów – bo również takim wyzwaniom w swoim życiu będą musiały sprostać. Nadrzędnym celem metody pozostaje jednak to, co najważniejsze: umiejętność komunikacji i prowadzenia swobodnej rozmowy.

Opinia o kursie SAVVY Ed

Monika Formicka

mama Adrianny

“Dzięki nauce angielskiego w Fabryce Języka, dziecko pokonuje barierę językową, chętnie mówi po angielsku również w domu.”