Nasza historia

Zaczęłam uczyć angielskiego na drugim roku studiów. Początkowo pracowałam w szkole językowej, a następnie we wszystkich typach szkół publicznych od przedszkola po szkołę średnią i nigdzie nie mogłam znaleźć miejsca dla siebie.

Chciałam pracować w miejscu, w którym najważniejszy jest uczeń, jego potrzeby i możliwości. W miejscu, w którym mogłabym uczyć w sposób niezależny, oparty na swojej własnej strategii i pomysłach.

Dlatego w 2011 roku zdecydowałam się na rezygnację z pracy w szkolnictwie publicznym na rzecz otwarcia swojej szkoły. W ciągu dwóch pierwszych lat liczba klientów Fabryki Języka wzrosła z 26 do 200. Wtedy wiedziałam już, że to była dobra decyzja.

Wierzę, że nauka powinna być dla nas przyjemnością. Nie można skutecznie nauczyć się czegoś, czego się nie lubi. Do zmiany naszego podejścia do nauki czasami wystarczy bardzo niewiele. Wystarczy, że ktoś w nas uwierzy i pomoże nam odkryć swoje możliwości.

Dlatego szczególnie dbam o to, żeby cały zespół  Fabryki Języka podzielał wyznawane przeze mnie wartości. Chcę, aby oferowane przez nas kursy z roku na rok były coraz lepsze i maksymalnie dostosowane do Waszych potrzeb.

Małgorzata Szaflarska-Gil