Aktywny angielski dla uczniów 2-8 klasy szkoły podstawowej

Chcesz żeby Twoje dziecko pozbyło się bariery językowej i bez problemu radziło sobie z językiem angielskim? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! Oto nasze niezwykle ambitne i pełne wyzwań kursy językowe:

• JUNIOR – dla dzieci w wieku od 8 do 11 lat (2-5 klasa szkoły podstawowej)
  • TEENS – dla dzieci w wieku od 12 do 15 lat (6-8 klasa szkoły podstawowej)

W trakcie naszych kursów uczniowie:

• utrwalą i wzbogacą słownictwo codziennego użytku
  • już od najmłodszych lat będą gruntownie przygotowane do zdawania międzynarodowych egzaminów CAMBRIDGE, dzięki którym potwierdzą swoje umiejętności oraz zdobędą motywację do dalszej nauki
  • przełamią barierę językową poprzez różnorodne ćwiczenia komunikacyjne w ruchu wykorzystujące maty DYNAMIC EDUCATION. Dzięki nim nasze zajęcia nie ograniczają się do nudnego siedzenia w ławce 😉
  • wyćwiczą niezbędne umiejętności językowe takie jak czytanie ze zrozumieniem, słuchanie
  • zapoznają się z zasadami tworzenia krótkich, a także dłuższych wypowiedzi pisemnych
  • przekonają się, że nauka języka nie musi być nudnym obowiązkiem, tylko świetną zabawą!
Aktywny angielski ozorkow-zgierz
Kursy JUNIOR/TEENS

Częstotliwość spotkań - 2 x 60 min. /tydzień
Liczba zajęć w tym roku - 60 lekcji

Liczba osób w grupie

ZAPISY

na zajęcia dla dzieci

Dlaczego warto się do nas zapisać?

• Wyprzedzamy program nauczania w szkole państwowej!
  • Jesteśmy oficjalnym Centrum przygotowującym do egzaminów Cambridge. Dzięki czemu  nasi kursanci już od najmłodszych lat mają możliwość potwierdzenia swoich umiejętności oraz zdobycia międzynarodowych certyfikatów językowych.
  • Rozwijamy różnorodne umiejętności językowe! Podczas kursu Państwa dziecko rozwinie wszystkie niezbędne umiejętności językowe takie jak słuchanie, czytanie, pisanie, mówienie, które pozwolą mu bezproblemowo zdać wszystkie testy i egzaminy, w tym prestiżowe egzaminy Cambridge
  • Przełamujemy barierę i nieśmiałość językową! Kładziemy duży nacisk na komunikację, pracę  w parach i dokładamy wszelkich starań aby wszystkie dzieci w grupie miały możliwość swobodnej wypowiedzi. Na zajęciach posługujemy się w większości językiem angielskim dzięki czemu uczniowie szybko zaczynają oswajać się z nowym słownictwem i zwrotami.
  • Nudzie na zajęciach mówimy NIE! Dzięki matom edukacyjnym DYNAMIC EDUCATION wykorzystujemy elementy dynamiki w nauczaniu. Kolorowe i przepełnione językiem maty do zabawy językiem angielskim, rozruszają dzieci w najlepszy możliwy sposób, zapewniając im przy tym solidną dawkę wiedzy i komunikacji. Wiemy, że nauka z należytą dawką zaangażowania i zabawy jest o 200% efektywniejsza – dostarczy dzieciom rozrywki i wiedzy w jednym.
  • Zapewniamy systematyczny kontakt z rodzicami! Bieżący kontakt i systematyczna współpraca z rodzicami są dla nas bardzo ważne, dlatego każdy rodzic otrzymuje od nas cotygodniową informację o materiale zrealizowanym podczas zajęć. Dwa razy w roku szkolnym –na koniec semestru, przygotowujemy także szczegółowe raporty postępów w nauce, które w łatwy sposób pozwalają ocenić postępy dziecka w nauce.
  • Gwarantujemy kadrę nauczania na najwyższym poziomie! Wszyscy nasi lektorzy są odpowiednio przygotowani do pracy z dziećmi. Kładziemy bardzo duży nacisk na przyjazną atmosferę na zajęciach oraz budowanie więź z dziećmi, co w konsekwencji przekłada się na ich sukcesy!

ZAPISY NA ZAJĘCIA DLA DZIECI