Angielski dla uczniów 2-8 klasy szkoły podstawowej - Junior w Ozorkowie

Chcesz żeby Twoje dziecko pozbyło się bariery językowej i bez problemu radziło sobie w szkole z językiem angielskim? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! Dla wszystkich uczniów od 2 do 8 klasy mamy w ofercie niezwykle ambitne, pełne wyzwań kursy językowe.

W trakcie naszych kursów dzieci:

• utrwalą  i wzbogacą słownictwo codziennego użytku
  • poznają struktury gramatyczne umożliwiające komunikację w środowisku obcojęzycznym
  • poprzez różnorodne ćwiczenia w parach, grupach, odgrywanie scenek – przełamią swoją barierę językową
  • wyćwiczą niezbędne umiejętności językowe takie jak czytanie ze zrozumieniem, słuchanie
  • zapoznają się z zasadami tworzenia krótkich a także z czasem dłuższych wypowiedzi pisemnych
Junior

Częstotliwość spotkań - 1x45 min. / tydzień
Liczba zajęć w tym roku - 35 lekcji

Junior SUCCESS

Częstotliwość spotkań - 2x 45 min./ tydzień
Liczba zajęć w roku szkolnym - 70lekcji

Liczba osób w grupie:

ZAPISY

na zajęcia dla dzieci

Dlaczego warto się do nas zapisać?

• Wyprzedzamy program nauczania w szkole państwowej!

Pracujemy na podręcznikach przeznaczonych wyłącznie dla szkół językowych, które zawierają mnóstwo ciekawych tekstów, video oraz historyjek dzięki którym Twoje dziecko pozna słownictwo znacznie wykraczające poza ramy podstawy programowej w szkołach publicznych.

• Rozwijamy różnorodne umiejętności językowe!

Podczas kursu Twoje dziecko rozwinie wszystkie niezbędne umiejętności językowe takie jak słuchanie, czytanie, pisanie, mówienie, które pozwolą mu bezproblemowo zdać wszystkie testy i egzaminy.

• Przełamujemy barierę i nieśmiałość językową!

Kładziemy duży nacisk na komunikację, pracę  w parach i dokładamy wszelkich starań aby wszyscy uczniowie w grupie miały możliwość swobodnej wypowiedzi. Na zajęciach posługujemy się w większości językiem angielskim dzięki czemu uczestnicy kursu szybko zaczynają oswajać się z nowym słownictwem i zwrotami.

• Nudzie na zajęciach mówimy NIE!

Dzięki wykorzystaniu nowoczesnej technologii, aplikacji językowych oraz gier zarówno tych tradycyjnych jak i tych online nasze lekcje są ciekawe, niebanalne i pełne wyzwań, co znacznie zwiększa zaangażowanie naszych uczniów.

• Z nami żaden egzamin nie jest straszny!

Masz dziecko w 8 klasie i obawiasz się, że nie podoła egzaminowi? Nie czekaj! Zapisz je już dziś. Nasze kursy dla 8 klasistów w sposób kompleksowy przygotują Twoje dziecko na to wyzwanie. Systematyczne ćwiczenie wszystkich wymaganych na egzaminie zadań sprawi, że uczniowie zdobędą niezbędne umiejętności oraz gruntowne przygotowanie.

• Zapewniamy systematyczny kontakt z rodzicami!

Bieżący kontakt i systematyczna współpraca z rodzicami są dla nas bardzo ważne, dlatego każdy rodzic raz w tygodniu otrzymuje od nas maila z informacją o materiale zrealizowanym podczas zajęć. Dwa razy w roku szkolnym –na koniec semestru, przygotowujemy także raporty z postępów w nauce, które w łatwy sposób pozwalają ocenić poczynione przez ucznia postępy.

• Gwarantujemy kadrę nauczania na najwyższym poziomie!

Wszyscy nasi lektorzy są odpowiednio przygotowani do pracy z dziećmi. Kładziemy bardzo duży nacisk na przyjazną atmosferę na zajęciach oraz budowanie więź z dziećmi, co w konsekwencji przekłada się na ich sukcesy!

ZAPISY NA ZAJĘCIA DLA DZIECI