Angielski dla dzieci w wieku 2-7 lat Ozorków, Zgierz

Masz dziecko w wieku od 2 do 7 lat? Świetnie się składa! Mamy dla Was innowacyjny, licencjonowany kurs języka angielskiego TEDDY EDDIE. Bohaterem kursu jest psotny miś Eddie, który prowadzi dzieci przez wszystkie zajęcia w językowych zadaniach.

Wyróżniamy 4 poziomy kursu Teddy Eddie

Teddy Eddie Start 2-3 lata

Częstotliwość spotkań - 1x40 min. / tydzień
Liczba zajęć w tym roku - 30 lekcji

Teddy Eddie Standard 4-5 lat

Częstotliwość spotkań - 2x 35 min./ tydzień

Teddy Eddie Abc 5-6 lat

Częstotliwość spotkań - 2x 45min./ tydzień

Teddy Eddie School 7 lat

Częstotliwość spotkań - 2x 45min./ tydzień

Liczba osób w grupie:

ODBIERZ ZAPROSZENIE

na bezpłatną lekcje pokazową

Czego Twoje dziecko nauczy się po kursie?

Dlaczego warto zapisać dziecko na nasz kurs Teddy Eddie?

• Koniec z nudą na zajęciach! Angielski jest fajny!

Zajęcia prowadzone są w formie ciągłych gier, zabaw i interaktywnych zadań, dzięki czemu dziecko nie odbiera ich jako nudny obowiązek, a myśli, że tylko się bawi. Tak skonstruowany kurs pozwala na wniesienie ogromu ambitnego materiału w życie malucha, bez poczucia nużącego obowiązku.

• Dziecko poznaje 2000 słów!

Czy wiesz, że przeciętny Amerykanin używa 5000 słów? Dzięki metodzie Teddy Eddie dziecko poznaje pierwsze 2.000 słów  i jest gotowe na kolejny, bardziej zaawansowany etap nauki. Dodatkowo uczymy pełnych zdań, a nie pojedynczych słówek☺

• Ponad 90% zajęć jest w języku angielskim

Już od pierwszych zajęć dajemy maluchowi możliwość osłuchania się z językiem obcym i zarazem zaszczepiamy w nim miłość do angielskiego.

• Gwarantujemy skuteczność!
  • Małe grupy! Max 10 osobowe , a w przypadku grupy Teddy Eddie Start 8 osobowe zapewniają aktywny udział wszystkich dzieci
  • Zasady licencyjne stoją na straży wysokiego standardu realizacji kursów i odpowiedniego przygotowania nauczycieli.
  • Już ponad 21000 dzieci w całej Polsce pracuje na tej metodzie! Dołącz do nas! Dzieci kochają Misia za niebanalne historyjki, dziecięcy humor i niezwykle rytmiczne piosenki. Rodzice cenią sobie profesjonalizm lektorów i ścisły kontakt z lektorem odnośnie postępów swojej pociechy☺

Materiały zaczerpnięte ze strony https://edubears.pl/teddy-eddie

ODBIERZ ZAPROSZENIE NA BEZPŁATNĄ LEKCJĘ POKAZOWĄ